Call Center: 0048 784 66 99 66 • Korzystamy z usług SBS EuroTransport od kilku lat, firma realizuje z pełnym profesjonalizmem głównie nasze indywidualne zlecenia. Podczas naszej współpracy, nie mieliśmy żadnych przykrych doświadczeń, a ewentualne problemy mogące wystąpić przy okazji transferów z lotnisk naszych gości biznesowych i delegowanych pracowników, załatwiane są skutecznie i szybko.
  Z pełna odpowiedzialnością możemy polecić firmę SBS EuroTransport.


  Dział Logistyki firmy Backer OBR Sp. z o.o.


 • ---------------------------------------------------


 • SBS EuroTransport jest jedynym przewoźnikiem wszystkich artystów goszczących w Szczecinie w ramach cyklu "Teatralna Premiera Miesiąca". Pełen profesjonalizm, wysoka kultura oraz punktualność to wymogi, które stawiamy firmie przewożącej odwiedzające nas gwiazdy. SBS EuroTransport wypełnia je wszystkie wzorowo. Gorąco polecamy.

  Michał Starkiewicz - AMS Concert

  ---------------------------------------------------


 • Sbs EuroTransport to Firma świadcząca wysoką jakość usług transportowych, każde przyjęte zlecenie jest opracowywane logistycznie z uwzględnieniem naszych potrzeb i do nich dopasowane. Bezpiecznie, zawsze na czas, gorąco polecam.

  Dorota Bielińska - Marine Manning Service Ltd

  ---------------------------------------------------


 • Witam, Firma SBS świadczyła usługi dla telewizji TVN na najwyższym poziomie. Wszystkie busy były komfortowe, czyste i co najważniejsze punktualnie podstawiane na miejsce zbiórki.

  Polecamy przewoźnika.


  Anna Madej - telewizja TVN

  ---------------------------------------------------


 • Witam, Od 5 lat regularnie korzystamy z usług Pana Deptalskiego na trasie Szczecin-Berlin oraz na trasach krajowych. Komfort oraz punktualność firmy to atuty, które są przez nas doceniane i zadecydowały o wybraniu przedsiębiorstwa SBS.

  Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej jak i prywatnej.


  Marcin Sawicki - Exacto Szczecin - Multiagencje Ubezpieczeń

  ---------------------------------------------------


 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie zaśwadcza, że

  Przedsiębiorstwo Przewozów Pasażerskich SBS EuroTransport Wojciech Deptalski

  Było wykonawcą przewozów, na trasie Szczecin-Burg i Burg-Szczecin, pielęgniarek wyjeżdżających na 4 tygodniowy staż do Niemiec w ramach realizacji projektu numer PL/09/LLP-LdV/PLM/140443 pn. "Staże zagraniczne podwyższające jakość profesjonalnej opieki pielęgniarskiej" realizowanego w ramach programu Leonardo da Vinci.

  Usługi zostały wykonane bez zastrzeżeń i w uzgodnionych terminach. Naszym zdaniem firma stosuje umiarkowane ceny, jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem.
infolinia i rezerwacje: 0048 784 66 99 66   0048 696 02 52 53
e-mail: biuro@sbs.szczecin.pl internet: www.sbs.szczecin.pl


Autobusy wynajem - przewóz osób szczecin - wynajem busów szczecin - busy szczecin - wynajem busa szczecin - szczecin bus - przewóz osób - przewozy międzynarodowe w szczecinie - szczecin transport osób - bus szczecin - tanie busy szczecin - sbs szczecin - wynajem autobusów szczecin - szczecin berlin - busy do berlina - berlin bus - wynajem samochodów szczecin - przewozy pasażerskie szczecin