Call Center: 0048 784 66 99 66Transport gości z lotniska, obsługa konferencji i szkoleń

Zamawiając transfer z lotniska twój gość może liczyć na miłą obsługę oraz komfortowy dojazd na miejsce.

Na umówionym miejscu o wyznaczonej godzinie będzie czekać bowiem na niego miły szofer o dobrej prezencji, który umili czas dojazdu, a wysoki standard naszych aut pozwoli odprężyć się po niewątpliwie męczącej podróży.

Natomiast jeśli organizujesz szkolenia, lub konferencje, oferujemy transport uczestników na miejsce i z powrotem na dokładnie w terminach wyznaczonych przy zamówieniu. Możesz być pewien, iż ludzie biorący udział w szkoleniu czy konferencji docenią fachowy transport i komfortowe warunki, co pozwoli uniknąć znużenia podróżą podczas trwania zjazdu.
Wyjazdy służbowe, delegacje w Polsce i Europie

Oferujemy podróż zawsze na najwyższym poziomie. Każdy z naszych kierowców jest kierowcą zawodowym i zawsze dba o Państwa bezpieczeństwo oraz o punktualne przybycie w miejsce docelowe.

Postaramy się i obiecujemy, że z naszą firmą Państwa podróż odbędzie się bez komplikacji i zbędnych nerwów.
Oferujemy obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych

Proponując państwu obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych zdajemy sobie doskonale sprawę, jak dużą rolę odgrywają tutaj rzeczy takie jak niezawodny środek transportu, czy komfort i wygoda jazdy.

Zarówno trasy koncertowe, jak i uczestnictwo w zawodach sportowych powodują, iż czas na odpoczynek można znaleźć w trakcie głównie jazdy; decydując się na obsługę transportu przez naszą firmę możecie liczyć na fachową pomoc, oraz komfortowe warunki podróży.
Zapewniamy dowóz pracowników z terenu Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego.

Jeśli potrzebujesz dowieźć ekipę swoich pracowników na miejsce pracy, lecz twoja firma nie posiada własnych transportu, my załatwimy kwestię dowozu za Ciebie.
Przewozimy grupy na wesela i młode pary

Jeśli planujesz ślub na terenie Szczecina lub województwa zachodniopomorskiego, bez wahania możesz całkowicie złożyć w nasze ręce wszelkie kwestie transportu z nim związane; na twoje polecenie wykonamy dowóz zaproszonych gości na ustalone miejsce.

Na specjalne życzenie transport gości również na dłuższych trasach.

Podstawimy nasze auta wyłącznie do Państwa dyspozycji:Każde zlecenie, które chcą Państwo wykonać niewątpliwie zrealizujemy po konkurencyjnej cenie i na odpowiednim poziomie!


Daj się ponieść wyobrażni...
infolinia i rezerwacje: 0048 784 66 99 66   0048 696 02 52 53
e-mail: biuro@sbs.szczecin.pl internet: www.sbs.szczecin.pl


Autobusy wynajem - przewóz osób szczecin - wynajem busów szczecin - busy szczecin - wynajem busa szczecin - szczecin bus - przewóz osób - przewozy międzynarodowe w szczecinie - szczecin transport osób - bus szczecin - tanie busy szczecin - sbs szczecin - wynajem autobusów szczecin - szczecin berlin - busy do berlina - berlin bus - wynajem samochodów szczecin - przewozy pasażerskie szczecin